Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
NURİ AY TEKRAR BAŞKAN SEÇİLDİ
21 Eyl?l 2016, 12:28

Paylaş

Editör: sener


NURİ AY TEKRAR BAŞKAN SEÇİLDİ

Bozyazı Sulama Birliğinde Ay, yeniden başkan seçildi

Bozyazı Sulama Birliği, Bozyazı düğün salonunda gerçekleştirdiği Meclis Toplantısında, yeni yönetimini belirledi. Eski Başkan Nuri Ay güven tazeleyerek tekrar 4 Yıllığına Bozyazı Sulama Birliği Başkanı oldu.

BAŞKAN AY, “DESTEK VEREN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Bozyazı Sulama Birliğinin Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Nuri Ay, birlik seçimini üyelerin katılımıyla güzel bir ortamda gerçekleştirdiklerini kaydederek, kendisine destek veren bütün üyelere teşekkür ettiğini belirtti.

Başkan Ay, “Kanunların ve birlik tüzüğümüzün vermiş olduğu yetki ve görevler doğrultusunda, düzenli, sürdürülebilir hizmet anlayışını sağlamak, çiftçilerimize iyi bir hizmet sunabilmek, kanal bakım onarım ve temizlik çalışmalarını yerinde ve zamanında yaparak su kayıplarını en aza indirerek daha randımanlı bir sulama hizmeti sunmak için bu göreve talip olduk.

Çiftçilerimizle yapacağımız toplantılar ve eğitimlerle tesislerin korunması ve fazla su israfının engellenmesi hususlarına özel bir önem vereceğiz. Amacımız bu eğitimler ve verimli sulama programları ile çiftçilerimize suyu en az maliyetle sunmak olacaktır. Bunun için sulama alanı içinde kalan muhtarlarımızla, belediye başkanımızla, DSİ yetkileri ve hükümetle en yakın çalışma şartları içerisinde, tam bir diyalog ve uyum içerisinde çalışacağımızı belirtmek istiyorum. Hizmetlerin kaldığı yerden devam edeceğinden hiç kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Gece gündüz demeden çiftçilerine hizmet vermek için çalışan Bozyazı Sulama Birliği,Bozyazı’daki tüm tarım arazisine can veriyor dedi.

 

HABERİMİZ OLURSA HABERİNİZ OLUR

Bu haber 9600 defa okunmuştur.

Paylaş Google

İLGİLİ Haberler

BOZYAZI'DA 5 GÜNLÜK HAVA TAHMİNİ

ANTALYA

Tekeli-Tekmen Hal Fiyatları

SON GÜNCELLEME

CİNSİ
BUGÜN

SALATALIK


PATLICAN


FASULYE


KIL BİBER

SİVRİ BİBER


ÇİLEK ŞALE 


Tıklayınız

ANKETİMİZ

TEKELİ VALİ ÇETİN BİRMEK ORTAOKULU ŞEHİT SEDAT YABALAK İSMİ OLSUNMU?BAYRAM UYSAL BAYRAM UYSAL
HICRI YILBASI MUHARREM VE ASURE
sener sener
BIRINCI YILIMIZI KUTLUYORUZ

FOTO GALERİ

tekeli
tekeli
  •  
  •  
  •  
  • Bugün haber eklenmedi.
  • Son 7 gün haber eklenmedi.
  • Bu ay haber eklenmedi.