Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ANAMUR DEVLET HASTANESİNE YENİ EKİP
30 Ocak 2018, 17:47

Paylaş

Editör: sener


ANAMUR DEVLET HASTANESİNE YENİ EKİP

Anamur Devlet hastanesinde başhekim yardımcısı olarak görev yapan, Genel Cerrahi Uzmanı

Anamur Devlet hastanesinde başhekim yardımcısı olarak görev yapan, Genel Cerrahi Uzmanı Dr.Serkan Boz, başhekim olarak atandı.

Bir süre Özel Anamed hastanesinde de görev yapan, Dr.Boz, burada da birçok başarılı ameliyata imza attı.
Yöneticilik deneyimi olan ve çalıştığı süre içinde, hastanede görev yapan  hekimler ve  personeller  tarafından olduğu kadar  hastalarla olan  yakın diyaloğu ile adından söz ettiren ve  sevilen bir hekim olan Genel Cerrahi Uzmanı Dr.Serkan Boz,  önemli ve büyük bir sorumluluk alarak, bilgi ve tecrübelerini hastaları için kullanacak.
1999 Yılı’nda Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan,Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Serkan Boz,2005 yılında Konya Selçuk Üniversitesi’nde Genel Cerrahi üzerine uzmanlık eğitimini tamamladı. 
Selçuk Üniversitesi Organ Nakli Ünitesi’nde çalışmaya başlayan Boz, daha sonra Ankara Mevkii Askeri Hastanesi, Ankara Güven Hastanesi gibi kuruluşlarda çalıştı, Genel Cerrahi üzerine birçok dernekte olan üyeliğiyle birlikte birçok kurs, eğitim ve kongrelerde bulunarak meslek hayatında büyük tecrübeler kazandı.
Anamur Devlet Hastanesi’nde görev yaptığı  süre içinde, Meme kanseri taraması, Meme Cerrahisi, Endoskopi/Kolonoskopi, Laporoskopik cerrahi operasyonlar, kapalı safra kesesi ameliyatı, Tiroid Cerrahisi ve Guatr tedavisi, Hemoroid ve diğer proktolojik operasyonlar, fıtık cerrahisi, travma, akut batın ve diğer acil operasyonlar olmak üzere bir çok alanda büyük başarılara imza atmış olan Op.Dr. Serkan Boz’un, Anamur Devlet  Hastanesine  Başhekim olarak atanması  hastane  çalışanları  ve hastalar tarafından  sevinçle karşılandı.

Ayrıca Kulak Burun Boğaz Uzmanı (KBB) Op. Dr. Sertan Öntepeli,2014 yılından bu yana görev yaptığı Özel Anamed hastanesinden, Anamur Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcılığına getirildi.

Özel Anamed Hastanesinde yüzlerce hastaya bakan ve başarılı ameliyatlarla adından söz ettiren KBB Uzmanı Dr.Sertan Öntepeli, birçok çocuk ve yetişkinlerin solunumunu olumsuz etkileyen, çoğu zaman da engelleyen geniz eti ve bademcik ameliyatlarının yanı sıra ve Anamur’da ilk septorinoplasti(  burun estetiği)( özel ameliyatını yapan hekim olarak biliniyor.
Özel Anamed Hastanesinde, gerek yönetim gerekse hekimlerle sıkıntısız bir süreç geçiren,Op. Dr. Sertan Öntepeli, dadaş diyarı Erzurumlu bir ailenin çocuğu.
Anamur Devlet Hastanesinde, Genel Cerrahi Uzmanı Dr.Serkan Boz, başhekim olarak görev yapacak, yardımcılıklarını ise, Kulak Burun Boğaz Uzmanı (KBB) Op. Dr. Sertan Öntepeli ve  Dr.Emin Çicekler  yürütecek.

 

 

 

                      Şener PORTAKAL

HABERİMİZ OLURSA HABERİNİZ OLUR

Bu haber 4210 defa okunmuştur.

Paylaş Google

İLGİLİ Haberler

BOZYAZI'DA 5 GÜNLÜK HAVA TAHMİNİ

ANTALYA

Tekeli-Tekmen Hal Fiyatları

SON GÜNCELLEME
28.01.2023
CİNSİ
BUGÜN

SALATALIK

13,50
PATLICAN

18.00
FASULYE

25,00
KIL BİBER

          33,00
SİVRİ BİBER

12,00
ÇİLEK ŞALE 


Tıklayınız
BAYRAM UYSAL BAYRAM UYSAL
HICRI YILBASI MUHARREM VE ASURE
sener sener
BIRINCI YILIMIZI KUTLUYORUZ

FOTO GALERİ

tekeli
tekeli
  •  
  •  
  •  
  • Bugün haber eklenmedi.
  • Son 7 gün haber eklenmedi.
  • Bu ay haber eklenmedi.