Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İŞKUR ELEMAN ALIMI YAPIYOR
28 Nisan 2018, 20:21

Paylaş

Editör: sener


İŞKUR ELEMAN ALIMI YAPIYOR

Anamur İş-Kur Müdürlüğü Toplum Yararına Program kapsamında eleman alımı programı kayıt çalışmalarını sürdürüyor.


 Edilene bilgide''Kayıtların yarın tamamlanacağı kaydedilirken İş-Kur İl Müdürlüğünün açıklayacağı isimler 15 Mayısta iş başı yapacaklar.  Anamur İş-Kur Müdürü Ertuğrul Gök, Anamur Bozyazı ve Aydıncık´ta talep eden resmi kurumlar için müracaat kayıtlarının Salı günü başladığını ve Cumartesi günü sona ereceğini söyledi.

Toplum Yararına Program kapsamında Türkiye genelinde bu müracaatların kabul edildiğini kaydeden Gök, her bölgenin farklı zamanlarda iş müracaat kaydı açtırdığını da sözlerine ekledi.  Anamur´da 2013 yılında faaliyete başlayan İŞKUR´un 5 yıldır Anamur´da hizmet verdiğini kaydeden Gök,  Her kurumda istihdam sağladıklarını söyledi.

  İş Kurumu Anamur Hizmet Merkezi Müdürü Ertuğrul Gök, İş- Kur iş arayan vatandaşlarımız için de her programda 300-400 civarında kişinin evine ekmek götürdüğünü kaydetti.

Bu dönemde Program kapsamında, Anamur Kaymakamlığına 40, Anamur Orman İşletme Müdürlüğüne 40, Anamur Kültür Müdürlüğüne 43, Anamur İlçe Müftülüğüne 15, Aile Sosyal Politikalar Müdürlüğüne 4, Tarım İl müdürlüğüne 3, Gençlik Spor İl Müdürlüğüne 2 ve Milli Parklar İl Müdürlüğüne 2 personel alınacak.

 İş-Kur Toplum Yararına Bozyazı Orman İşletme Müdürlüğüne 30, Bozyazı Müftülüğüne 10, Bozyazı Kaymakamlığına 20 İl Kültür müdürlüğü bünyesine 2 ve Tarım İl müdürlüğü bünyesine 1 kişi alınacak.  Anamur İş-Kur Müdürlüğüne müracaat edenler için Aydıncıkta da ciddi bir alım yapılacak.

Aydıncık Belediye 40, Gülnar Orman İlçe Müdürlüğüne 20, Aydıncık müftülüğe 11, Aydıncık Kaymakamlığı 5 kişi, Milli Parklar 2, İl kültür Müdürlüğü Aydıncık için 4 Tarım İl Müdürlüğüne 1, Sağlık müdürlüğüne 5 kişi alınacak. Program 6 ay sürecek.

                      Şener PORTAKAL

HABERİMİZ OLURSA HABERİNİZ OLUR

Bu haber 4638 defa okunmuştur.

Paylaş Google

İLGİLİ Haberler

BOZYAZI'DA 5 GÜNLÜK HAVA TAHMİNİ

ANTALYA

Tekeli-Tekmen Hal Fiyatları

SON GÜNCELLEME
28.01.2023
CİNSİ
BUGÜN

SALATALIK

13,50
PATLICAN

18.00
FASULYE

25,00
KIL BİBER

          33,00
SİVRİ BİBER

12,00
ÇİLEK ŞALE 


Tıklayınız
BAYRAM UYSAL BAYRAM UYSAL
HICRI YILBASI MUHARREM VE ASURE
sener sener
BIRINCI YILIMIZI KUTLUYORUZ

FOTO GALERİ

tekeli
tekeli
  •  
  •  
  •  
  • Bugün haber eklenmedi.
  • Son 7 gün haber eklenmedi.
  • Bu ay haber eklenmedi.