Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BAŞKAN ÇETİNKAYA GÖREVE BAŞLADI
08 Nisan 2019, 21:05

Paylaş

Editör: sener


BAŞKAN ÇETİNKAYA GÖREVE BAŞLADI

Bozyazı Belediye Başkanlığına seçilen MHP’li Mustafa Çetinkaya, mazbatasını alarak göreve başladı.


31 mart 2019 Mahalli İdareler Seçimlerinde Cumhur İttifakının adayı olarak Bozyazı Belediye Başkanlığına seçilen MHP’li Mustafa Çetinkaya, mazbatasını alarak göreve başladı.


Anamur İlçe Seçim Kurulu Başkanı Pınar Begüm Ener’den mazbatasını alan Çetinkaya ve belediye meclis üyeleri, MHP, AK Parti, BBP Bozyazı ilçe başkanları ve kadın kolları başkanları ile Anamur Adliyesi önünde toplu fotoğraf çektirdi.

Ardından oluşturulan konvoy ile Bozyazı’ya gelen Çetinkaya, partililerle birlikte 15 Temmuz Demokrasi ve Cumhuriyet Meydanına kadar yürüdü.
Burada Atatürk Anıtı'na çelenk koyan Çetinkaya, daha sonra belediye meclis üyeleri ve partililerle birlikte belediye binasına  geçti.

 Belediye bahçesinde Bozyazı ilçe Müftüsü Sebehattin Turan’ın okuduğu dua eşliğinde 4 tane koç kurban edildi. Bozyazı’da kazasız belasız bir seçim dönemi yaşadıklarını, bunun ise sevindirici olduğunu belirten eski Başkan Ballı, ‘’Bundan sonra belediye başkanımız var gücü ile çalışmaya devam edecek. Bir şehre hizmet etmek, bir şehri güzelleştirmek güzel  ama asıl önemlisi toplumun kalbini kazanmaktır. Ben yeni başkanımızın toplumun en iyi şekilde kalbini kazanacağına inanıyorum. Kendisi ile yarım asırlık bir aşinalığımız var. Kendisine başarılar diliyorum. Allah Adaletten ayırmasın’’ dedi.


Tüm siyasi parti ilçe başkanlarına ve selefi Mehmet Ballı’ya teşekkür eden Çetinkaya, "Adaletten şaşmadan, Bozyazı'ya hizmet için çalışacağım. Başkan Ballı’nın deneyimlerinden her zaman faydalanacağım. Bu saatten sonra ben tüm Bozyazılıların başkanıyım. Bana oy veren, vermeyen herkese sonsuz teşekkürlerimi iletirim.

Hizmette hiçbir zaman ayırım yapmayacağım. Kapım her zaman herkese açık olacaktır. Bozyazı için çalışacağım" diye konuştu.
Yapılan konuşmaların ardından karşılıklı olarak çiçek takdim edildi.Başkan  Çetinkaya ise öperek Ballı’ya Kuran ve Türk bayrağı takdim etti.

Emekliye ayrılan Belediye Başkanı Birsen Atılkan’a  da yaptıkları hizmetten dolayı teşekkür ederek çiçek verdi.

 Ardından Çetinkaya, başkanlık makamına geçerek görevi eski başkan Mehmet Ballı'dan devraldı.

 Çetinkaya’yı görevi devir alırken eşi Gülseren Çetinkaya'da yalnız bırakmayarak yanında durdu. Devir teslim törenin ardından Çetinkaya, makamında tebrikleri kabul etti.

Bu haber 2017 defa okunmuştur.

Paylaş Google

İLGİLİ Haberler

BOZYAZI'DA 5 GÜNLÜK HAVA TAHMİNİ

ANTALYA

Tekeli-Tekmen Hal Fiyatları

SON GÜNCELLEME
28.01.2023
CİNSİ
BUGÜN

SALATALIK

13,50
PATLICAN

18.00
FASULYE

25,00
KIL BİBER

          33,00
SİVRİ BİBER

12,00
ÇİLEK ŞALE 


Tıklayınız
BAYRAM UYSAL BAYRAM UYSAL
HICRI YILBASI MUHARREM VE ASURE
sener sener
BIRINCI YILIMIZI KUTLUYORUZ

FOTO GALERİ

tekeli
tekeli
  •  
  •  
  •  
  • Bugün haber eklenmedi.
  • Son 7 gün haber eklenmedi.
  • Bu ay haber eklenmedi.