Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
CHP BOZYAZI İLÇE BAŞKANLIĞINA KAYYUM ATANDI
12 May?s 2019, 22:17

Paylaş

Editör: sener


CHP BOZYAZI İLÇE BAŞKANLIĞINA KAYYUM ATANDI

31 Mart yerel seçimlerinde başarısız bulunarak, görevden alınan Bozyazı İlçe Başkanlığına Ahmet Yılmaz atandı.

CHP Bozyazı İlçe Başkanlığına  Ahmet Yılmaz atandı.


31 Mart yerel seçimlerinde başarısız bulunarak  CHP Mersin İl Başkanlığı tarafından görevden alınan  Bozyazı İlçe Başkanlığı ve yönetim kurulu üyeliklerine, Ahmet Yılmaz başkanlığında yeni yönetim atandı.


CHP Bozyazı İlçe Başkanlığı binasında yeni yönetim kurulu  üyeleri ile birlikte bir basın toplantısı düzenleyen İlçe Başkanı Ahmet Yılmaz, yeni yönetimin geçici olarak atandığını, parti tüzüğü gereğince bir ay içerisinde olağanüstü kongrenin yapılacağını ve yapılacak olan kongre sonucunda seçilecek olan yeni yönetime görevi devir edeceklerini söyledi.

Yılmaz, ‘’Aldığımız karar gereği olağanüstü kongremiz 25 Mayıs Cumartesi günü Bozyazı Belediye Düğün Salonunda yapılacaktır. Kongrede görevi yeni seçilen arkadaşımıza devredeceğiz. Seçilecek olan arkadaşımıza  şimdiden başarılar diliyoruz’’ dedi.


Bozyazı’da önemli oranda sosyal demokrat potansiyelin bulunduğunu, geçmişte yaşanan zor günler nedeni ile bunun son yerel seçimlerde sağlıklı olarak sandığa yansımadığını belirten Yılmaz, ‘’Partimizin gelecekte daha güçlü konumlara gelmesi için  görevde olduğumuz sürede, doğru bir yöntemle parti tabanının toparlanmasına katkıda bulunacağımıza inanıyorum. Gelecekte Bozyazı’da sosyal demokrat bir yerel yönetim oluşturmak için tüm sosyal demokrat düşünceye sahip insanlarımızı göreve davet ediyoruz.

 Ayrıca  ilçemizin sosyal ve kültürel anlamda kalkınmasını isteyen bu yönde önerilerde bulunacak olan tüm vatandaşlarımızada partimizin kapısının açık olduğunu  belirtmek istiyorum’’ diye konuştu.
İl  Başkanlığı tarafından atanan yeni Bozyazı CHP İlçe Yönetim  kurulu şu isimlerden ol luştu:  Başkan Ahmet Yılmaz, üye İbrahim Demir, Fatma Ağlamış, Gökhan Arıdeniz ve Özgür Bayar.

Bu haber 4310 defa okunmuştur.

Paylaş Google

İLGİLİ Haberler

BOZYAZI'DA 5 GÜNLÜK HAVA TAHMİNİ

ANTALYA

Tekeli-Tekmen Hal Fiyatları

SON GÜNCELLEME

CİNSİ
BUGÜN

SALATALIK


PATLICAN


FASULYE


KIL BİBER

SİVRİ BİBER


ÇİLEK ŞALE 


Tıklayınız

ANKETİMİZ

TEKELİ VALİ ÇETİN BİRMEK ORTAOKULU ŞEHİT SEDAT YABALAK İSMİ OLSUNMU?BAYRAM UYSAL BAYRAM UYSAL
HICRI YILBASI MUHARREM VE ASURE
sener sener
BIRINCI YILIMIZI KUTLUYORUZ

FOTO GALERİ

tekeli
tekeli
  •  
  •  
  •  
  • Bugün haber eklenmedi.
  • Son 7 gün haber eklenmedi.
  • Bu ay haber eklenmedi.