Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
HASDENİZ ADAYIM DEDİ
29 Ocak 2020, 20:27

Paylaş

Editör: sener


HASDENİZ ADAYIM DEDİ

Bozyazı iyi parti....

İYİ Parti’nin yerel seçimlerde Bozyazı Belediye Başkan adayı olan Sezai Hasdeniz, Şubat ayında yapılacak ilçe kongresinde aday olacağını açıkladı.


Bozyazı İlçe Başkanlığı binasında çok sayıda partililerin katılımıyla gerçekleştirilen basın toplantısında konuşan  İYİ Parti Bozyazı İlçe Başkanı Süleyman Özaydın, parti olarak kongre sürecine girdiklerini, daha önce yaptığı açıklama ile kendisinin görevi bırakacağını ve önümüzdeki ay yapılacak olan kongrede aday olmayacağını kamuoyuna duyurduğunu, bunun sonucu partililerden gelen talep doğrultusunda yaptığı araştırma neticesinde yerel seçimlerde büyük başarı sağlayan  belediye başkan adayı Sezai Hasdeniz’in ilçe başkanlığına layık görüldüğünü söyledi.

 Özaydın, “Kendim aday olmayacağım için arkadaşlarımla birlikte kamuoyu araştırması yaptım. Yaptığımız araştırmada  genelde herkes belediye başkanlığı seçiminde  iyi bir ivme yakalayan, belediye başkan adayımız Sezai Hasdeniz’i   ilçe başkanı olarak görmek  istediler. Bunun üzerine yönetim kurulu ve üyelerimizle bir araya gelerek bu durumu değerlendirdik ve sonucu kendilerine aktardık. Sağolsun kabul etti.

  Kongrede ilçe başkan adayımız  Sezai Hasdeniz. Şimdiden hayırlı olsun. Allah yolunu açık eylesin. Başarılar dileriz” dedi.
Sezai Hasdeniz, “Sizlere layık olmaya çalışacağım”
Kendisini ilçe başkanlığına layık gören ve Belediye başkan adaylığı sırasında kendisine oy veren, vermeyen, seçim sürecinde çalışmalarına destek veren herkese teşekkür ederek sözlerine başlayan Sezai Hasdeniz, “Sizlerle beraber olmak çok güzel. Özellikle üzerimdeki haklarınızı helal edin. Bana böyle bir görev tevdi edilmesinden dolayı ise onurlandım.

 Görev istenmez, verilir felsefesi ile hareket ederek bu görevi kabul ettim.  Önce Allahın izniyle sonra sizlerin desteği ile bu aldığımız bayrağı  daha yükseklere taşımanın gayreti içerisinde olacağım. İnşallah muvaffak olurum. Partimizin Bozyazı’da  kurulmasında emeği geçen ve  iki seçim geçiren  kurucularımıza, ilçe başkanım ve yönetim kurulu üyelerimize ,kadın kolları başkanı , gençlik kolları başkanı  ve ekibine ayrıca siz çok değerli  gönül dostlarıma çok teşekkür ediyorum.  Beni bu göreve layık gördünüz.

  İnşallah hep birlikte, el birliği ile bu görevi layıkıyla yaparız. Omuzlarıma yüklenen bu yükün  farkındayım, bilincindeyim.  Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada  sizlere layık olmaya çalışacağım.Herşey için teşekkür ederim” diye konuştu.

HABERİMİZ OLURSA HABERİNİZ OLUR

Bu haber 2886 defa okunmuştur.

Paylaş Google

İLGİLİ Haberler

BOZYAZI'DA 5 GÜNLÜK HAVA TAHMİNİ

ANTALYA

Tekeli-Tekmen Hal Fiyatları

SON GÜNCELLEME

CİNSİ
BUGÜN

SALATALIK


PATLICAN


FASULYE


KIL BİBER

SİVRİ BİBER


ÇİLEK ŞALE 


Tıklayınız

ANKETİMİZ

TEKELİ VALİ ÇETİN BİRMEK ORTAOKULU ŞEHİT SEDAT YABALAK İSMİ OLSUNMU?BAYRAM UYSAL BAYRAM UYSAL
HICRI YILBASI MUHARREM VE ASURE
sener sener
BIRINCI YILIMIZI KUTLUYORUZ

FOTO GALERİ

tekeli
tekeli
  •  
  •  
  •  
  • Bugün haber eklenmedi.
  • Son 7 gün haber eklenmedi.
  • Bu ay haber eklenmedi.