Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
SEÇKİN TAŞ GÜVEN TAZELEDİ
23 ?ubat 2020, 13:02

Paylaş

Editör: sener


SEÇKİN TAŞ GÜVEN TAZELEDİ

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Bozyazı 7. Olağan Kongresi yapıldı. Tek liste halinde gidilen seçimde Seçkin Taş, yeniden ilçe başkanlığına seçildi.


Belediye Düğün Salonunda yapılan kongre, Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından kongrenin divan başkanlığının oluşturulması ve protokol konuşmalarının ardından faaliyet ile mali raporların okunup oylamaya sunularak aklanması sonucu seçime geçildi. İlçe Başkanı Seçkin Taş, tek listeyle girdiği seçimlerde kongreye katılan 298 delegenin oyunu alıp, güven tazeleyerek yeniden başkan olurken, yönetim kurulu  asil üyeliklerine ise Ümit Navgasın, Sabit Atik, Merve Gedik, Mustafa Ergin, Veysel Zırhlı, Sedat Güğül, Yaşar Öztürk, Mustafa Elkırmış, Hüseyin Martin, Gökhan Zor, Ayşe Uysal, Yılmaz Atmaca, Mustafa Ekinci ve Mehmet Yanık seçildiler. Kongrede konuşan AK Parti İlçe Başkanı Seçkin Taş, kongreye katılanlara teşekkür ederek, güvenlerine layık olmak için çalışacağını ifade etti.
Kongreye, AK Parti Mersin Milletvekili TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Lütfi Elvan, Milletvekilleri Ali Cumhur Taşkın ile Zeynep Gül Yılmaz, İl Başkanı Cesim Ercik, İl Koordinatörü İsmail Aydın, Bozyazı Belediye Başkanı Mustafa Çetinkaya, Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, Aydıncık Belediye Başkanı Ferat Aktan ve partililer katıldı.

Bu haber 2355 defa okunmuştur.

Paylaş Google

İLGİLİ Haberler

BOZYAZI'DA 5 GÜNLÜK HAVA TAHMİNİ

ANTALYA

Tekeli-Tekmen Hal Fiyatları

SON GÜNCELLEME

CİNSİ
BUGÜN

SALATALIK


PATLICAN


FASULYE


KIL BİBER

SİVRİ BİBER


ÇİLEK ŞALE 


Tıklayınız

ANKETİMİZ

TEKELİ VALİ ÇETİN BİRMEK ORTAOKULU ŞEHİT SEDAT YABALAK İSMİ OLSUNMU?BAYRAM UYSAL BAYRAM UYSAL
HICRI YILBASI MUHARREM VE ASURE
sener sener
BIRINCI YILIMIZI KUTLUYORUZ

FOTO GALERİ

tekeli
tekeli
  •  
  •  
  •  
  • Bugün haber eklenmedi.
  • Son 7 gün haber eklenmedi.
  • Bu ay haber eklenmedi.