Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BAŞKAN AKTAN AŞI KONUSUNA AÇIKLIK GETİRDİ
21 ?ubat 2021, 20:16

Paylaş

Editör: sener


BAŞKAN AKTAN AŞI KONUSUNA AÇIKLIK GETİRDİ

Mersin ili Aydıncık ilçesi Belediye Başkanı Ferat AKTAN, 19 Şubat’ta COVID-19 aşısını olarak sosyal medyada

Mersin ili Aydıncık ilçesi Belediye Başkanı Ferat AKTAN, 19 Şubat’ta COVID-19 aşısını olarak sosyal medyada “ AŞIMIZI OLDUK… Daha hızlı çalışmaya , koşmaya devam… paylaşımı yapması üzerine Aydıncık iyiparti kurucu ilçe başkanı İrfan Şahin,

“ ADALET NERDE

Bu torpili nereden buluyorsunuz, hak mı, adalet mi bu ayrıcalığı nereden buluyorsunuz.

Yazık benim güzel ilçemin belediye başkanı bu şekilde manşet olmamalı idi, yazık çok yazık.

Ülkemizde 65 yaş üstü aşı olmak için sıra beklerken, siyasi isimler sıraları gelmemelerine rağmen aşı olmaya devam ediyor. Kervana son katılan isim ise , Mersin’in Aydıncık ilçesinin AKP’li belediye başkanı oldu.

1965 doğumlu olmam ve sağlık kökenli bir meslekten gelmemelerine rağmen Aydıncık’ın AKP’li belediye başkanı AKTAN 56 yaşında olmasına rağmen korona aşısı olurken, aşı olduğu anı sosyal medya hesabından paylaştı ” paylaşımı yapması üzerine ,

Aydıncık Belediye Başkanı Ferat AKTAN’da yine Sosyal Medya’dan verdiği cevapta,

“ Kıymetli hemşerilerim,

İrfan Şahin kardeşimiz hiçbir araştırma yapmadan, sormadan yanlış bilgilerle şahsımın Aşı olmasıyla ilgili bir paylaşımda bulunmuş . Bundan dolayı bir açıklama yapma gereği duydum.

 

Kıymetli hemşerilerim devletimiz aşılanma konusunda gerekli düzenlemeleri yaparak sıra önceliğine göre aşılar sağlık çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır .

Aşılanmam konusunda hem İçişleri Bakanlığı bünyesinde önceliğim var hem de kronik hastalık sınıfında olmam sebebiyle önceliğim var. Şu anda yaptırmış olduğum aşı Belediye başkanlığı risk grubu olmamız sebebiyle Sağlık Bakanlığımızca öncelik verildi. Tüm Belediye başkanlarımız aşı oldu olmaya devam ediyor. Be kardeşim bana sorabilirdin veya herhangi bir siyasi partiden seçilmiş tanıdığın bir belediye başkanına da sorabilirdin hatta hemen sor öğren . Ayrıca aşı konusunda beni arayan da aşı sıramın geldiğini söyleyen de Aydıncık Devlet Hastanesi sağlık çalışanıdır. Aradılar aşı sıran geldi dediler, randevu verdiler ve aşımızı olduk. Sayfamdan da paylaştım.

Şahsi işlerimle ilgili gerek kamu kurumlarında gerekse sırayla işlem yapılan yerlerde hiç kimsenin önüne geçmedim ,kimsenin hakkına girmedim. Beni bu gibi konularda sıra beklediğimi personellerim çok iyi bilir. Hele de sağlık konusunda ASLA…

Deveye sormuşlar boynun niye eğri o da nerem doğru demiş ki ! Bu kardeşimiz de maalesef her zaman olduğu gibi gerçeği araştırıp öğrenmeden ,gerçek dışı bilgilerle bu paylaşımı yapmış.

Derler ya :Sor kardeşim ki söyleyelim ama amaç farklı at çamuru izi kalsın .Seçim vs de yok İnsanlara beni kötülemekten vazgeç artık Sevgili Kardeşim! Belediye Başkanlığımın 3. dönemindeyim bugüne kadar yaşamımda yanıtını veremeyeceğim hiçbir soru olmamıştır . Eğer olsaydı ben burada olamazdım .

Sevgili kardeşim senin attığın çamurlarda izde kalmıyor artık vazgeç böyle şeylerden…

Sonuç olarak

Bu kardeşimizin yaptığın devletimize ,sağlık çalışanlarımıza, şahsıma hakarettir yaptığı kirli siyasettir..

Her vatandaş gibi sıram geldi, arandım , randevu oluşturuldu ve aşımı oldum . Kısacası herkeste işleyen prosedür bende de işledi . Hiç kimsenin sırasını almadım bütün araştırmalar yapılabilir . Sevgili kardeşim amacın siyaset yapmak ama siyaset sağlık üzerinden yapılmaz yapılmamalıdır da.

Konuyla alakalı maddi manevi davamı açacağım.

Bu duygu ve düşüncelerle Kamuoyuna duyurulur. SAYGILARIMLA “ dedi.

HABERİMİZ OLURSA HABERİNİZ OLUR

Bu haber 1976 defa okunmuştur.

Paylaş Google

İLGİLİ Haberler

BOZYAZI'DA 5 GÜNLÜK HAVA TAHMİNİ

ANTALYA

Tekeli-Tekmen Hal Fiyatları

SON GÜNCELLEME

CİNSİ
BUGÜN

SALATALIK


PATLICAN


FASULYE


KIL BİBER

SİVRİ BİBER


ÇİLEK ŞALE 


Tıklayınız

ANKETİMİZ

TEKELİ VALİ ÇETİN BİRMEK ORTAOKULU ŞEHİT SEDAT YABALAK İSMİ OLSUNMU?BAYRAM UYSAL BAYRAM UYSAL
HICRI YILBASI MUHARREM VE ASURE
sener sener
BIRINCI YILIMIZI KUTLUYORUZ

FOTO GALERİ

tekeli
tekeli
  •  
  •  
  •  
  • Bugün haber eklenmedi.
  • Son 7 gün haber eklenmedi.
  • Bu ay haber eklenmedi.