Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TÜM  SPOR SEVERLER DAVETLİDİR
24 Kas?m 2012, 23:51

Paylaş

Editör: sener


TÜM SPOR SEVERLER DAVETLİDİR

Hepinizin de bildiği gibi

 

Hepinizin de bildiği gibi,Futbol dışında da yapılabilecek olan ilçemiz ve bölgemizin sosyal ve doğal şartlarına da uygun spor dallarını yaygınlaştırmak ve özellikle gençlere sevdirmek amacıyla bu“ Bozyazı Tenis, Dağcılık ve Su Sporları Klübü Derneği”ni kurduk. 

                   Klüp tüzüğünde de belirtildiği gibi, tenis, masa tenisi, yüzme, atletizm, dağcılık, yamaç paraşütü, trekking, rüzgar sörfü, kano, yelken sporları, skuba, rafting ve karting sporlarını geliştirmek, bu sporları gençler ve toplumun her yaş kademesine yaymak,bu amaç doğrultusunda burslar dağıtmak, sporcu, antrenör ve hakem yetiştirmek, yetişmiş antrenörlerden yaralanmayı sağlamak, gençler ve toplumun her kesiminin düşünsel, kültürel ve sosyal yanlarını toplumun her kesiminin gerek ülke çapında, gerekse ülke dışında başarı kazanmaları sağlayacak her türlü sportif ve eğitsel ulusal ve uluslar arası faaliyetlerde bulunmak ve organizasyonlar yapmak için çalışıyoruz.

           Bunun ilk aşaması olarak ta tenis sporunun yaygınlaştırılması amacıyla her yaş grubundan kurslar düzenledik. Ayrıca Rüzgar sörfü ve scuba diving eğitimleri ve uygulamalarını hayata geçirdik.

            Hem kursların neticesini görmek, hem de dikkatleri Bozyazı’ya çekmek için yazın 1.Bozyazı Yaz Tenis Turnuvasını  gerçekleştirdik. Bu turnuvanın galipleri, erkeklerde Bahadır Şen, kadınlarda ise Zübeyde Dalaklıoğlu oldu.

             Daha sonra da 1. Bozyazı Güz Tenis Turnuvasını organize ettik. Bu turnuvanın, 25 Kasım Pazar günü saat 12.00 de bayanlar, müteakiben de erkekler finali yapılacaktır. Bayanlarda geçen sene de finali oynayan İskele ASM’den Dr. Kiraz Topçu ile  Zübeyde Dalaklıoğlu bir anlamda rövanş maçı yapacaklardır.

            Erkeklerde ise İskele ASM’de Dr. Hüseyin Topçu ile Bozyazı İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Ercan Yılmaz Final maçını yapacaklardır.

            Maçlar sonunda dereceye girenlere madalya ve ödülleri takdim edilecektir.

            Spor ve tenis seven herkesi yarın oteller bölgesinde bulunan Klübümüzün tenis kortuna bu müsabakaları izlemeye ve sporcuları desteklemeye bekliyoruz.

                               Dr. Bahadırhan KARAKOÇ

                                Klüp Başkan Yardımcısı

 

www.TekeliAjans.net

 

      

Bu haber 2246 defa okunmuştur.

Paylaş Google

İLGİLİ Haberler

BOZYAZI'DA 5 GÜNLÜK HAVA TAHMİNİ

ANTALYA

Tekeli-Tekmen Hal Fiyatları

SON GÜNCELLEME

CİNSİ
BUGÜN

SALATALIK


PATLICAN


FASULYE


KIL BİBER

SİVRİ BİBER


ÇİLEK ŞALE 


Tıklayınız

ANKETİMİZ

TEKELİ VALİ ÇETİN BİRMEK ORTAOKULU ŞEHİT SEDAT YABALAK İSMİ OLSUNMU?BAYRAM UYSAL BAYRAM UYSAL
HICRI YILBASI MUHARREM VE ASURE
sener sener
BIRINCI YILIMIZI KUTLUYORUZ

FOTO GALERİ

tekeli
tekeli
  •  
  •  
  •  
  • Bugün haber eklenmedi.
  • Son 7 gün haber eklenmedi.
  • Bu ay haber eklenmedi.