Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TURNUVA SONA ERDİ
26 Kas?m 2012, 17:20

Paylaş

Editör: sener


TURNUVA SONA ERDİ

Bozyazı

  

  Bozyazı Tenis, Dağcılık ve Su Sporları Kulübü Derneğinin organize ettiği Güz Tenis Turnuvasının şampiyonları belli oldu. Bayanlarda Dr. Kiraz Topçu olurken, erkelerde ise Dr. Hüseyin Topçu oldu.

BayanlarŞampiyonu Dr. Kiraz Topçu Oldu

Kulübe ait kortta önce Bayanlar finali yapıldı. Saat 12 de başlayıp 14 te sona eren müsabakada, Anamur Sağlık Meslek Lisesi Öğretmeni Zübeyde Dalaklı oğlu ile İskele ASM de görevli Dr. Kiraz Topçu karşı karşıya geldiler. Bilindiği gibi bu ikili daha önce tertiplenen 1. Bozyazı Yaz tenis turnuvasında da finali oynamış, mücadeleden Zübeyde Dalaklı oğlu galip ayrılmıştı. Bir anlamda bu maçın rövanşı niteliğinde karşılaşmadan bu defa Dr. Kiraz Topçu galip gelerek şampiyonluğu kazandı.

ErkeklerŞampiyonu Dr. Hüseyin Topçu Oldu

Bayanlar finalinin ardından erkekler finaline geçildi. Saat 14.15 te başlayıp 17.20 de biten müsabakada Bozyazı İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Ercan Yılmaz ile İskele ASM'de görevli Dr. Hüseyin Topçu karşı karşıya geldiler. Uzun ve çekişmeli geçen maçta 2-1 galip gelen Dr. Hüseyin Topçuşampiyonluk kupasını kaldırdı.

Kaymakam Ödülleri Verdi. Organize Edenleri ve Sporcuları Kutladı

Madalya ve ödülleri takdim eden Bozyazı İlçe KaymakamıMustafa Erkayıran yaptığı konuşmada : " Öncelikle çok uzun süren müsabakalarda göstermiş oldukları dayanıklılık için başta bayanlar olmak üzere sporcularıkutladığını, tenisin yıllar önce sadece çok az zenginin sporuyken, sonradanİstanbul ve Ankara'da başlayıp bugün ilçemizde dahi turnuvası yapılabilen güzel bir spor oldu. Bu sporun ilçemizde yaygınlaştırılması ve sevilmesine katkısıolan Tenis Öğretmeni Kemal Bulut'a ve Turkuaza teşekkür ettiğini söyledi. Bu tip organizasyonların artarak devam etmesini, bu şekilde sağlıklı toplumlar oluşmasının sağlanacağını ifade etti.

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 

                                          ŞENER PORTAKAL

                                                  www.tekeliajans.net

 

Bu haber 2493 defa okunmuştur.

Paylaş Google

İLGİLİ Haberler

BOZYAZI'DA 5 GÜNLÜK HAVA TAHMİNİ

ANTALYA

Tekeli-Tekmen Hal Fiyatları

SON GÜNCELLEME

CİNSİ
BUGÜN

SALATALIK


PATLICAN


FASULYE


KIL BİBER

SİVRİ BİBER


ÇİLEK ŞALE 


Tıklayınız

ANKETİMİZ

TEKELİ VALİ ÇETİN BİRMEK ORTAOKULU ŞEHİT SEDAT YABALAK İSMİ OLSUNMU?BAYRAM UYSAL BAYRAM UYSAL
HICRI YILBASI MUHARREM VE ASURE
sener sener
BIRINCI YILIMIZI KUTLUYORUZ

FOTO GALERİ

tekeli
tekeli
  •  
  •  
  •  
  • Bugün haber eklenmedi.
  • Son 7 gün haber eklenmedi.
  • Bu ay haber eklenmedi.