Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BOZYAZI DA TAEKWONDO ŞAMPİYONASI
21 Ocak 2013, 18:04

Paylaş

Editör: sener


BOZYAZI DA TAEKWONDO ŞAMPİYONASI

29 Ocak-3 Şubat 2013

 

29 Ocak-3 Şubat 2013 tarihlerinde Alanya’da yapılacak olan Ümitler Türkiye Şampiyonası öncesi Milli Antrenör Veli UZUĞ’un organize ettiği Bozyazı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü bünyesinde Taekwondo kursuna katılan sporcular Anamur Belediye spor klübünü ağırladılar. 55 sporcunun katıldığı musabakalar oldukça keyifliydi. Çeyrek finaller ve sonrası hemen hemen bütün musabakalar etkili ve heyecanlı geçti. Maçı izlemeye gelen konuklar arasında Bozyazı kaymakamı Mustafa ERKAYIRAN, Bozyazı belediye başkan vekili Sezai HASDENİZ, İlçe spor müdürü Ahmet Hakan ACI, Halk eğitim müdürü Hakan KAYNAK, Halk eğitim müdür yardımcısı Ahmet AYDUL, İlçe tarım müdürü Savaş ÇELİK ve 100 e yakın seyirci ve sporcuların velileri katıldılar. Yapılan musabakalar sonunda 8 siklette 1. seçildi.

Yapılan Musabakalar 1. olan sporcular : Minik Erkekler A Grubu 1.si : Furkan GÜRER (Bozyazı HEM. ) Minik Erkekler B Grubu 1.si : Mert ÇAPUN (Anamur Bel. S.K.) Yıldız Erkekler 1.si : Mustafa Arda DEMİR (Bozyazı HEM. ) Genç Erkekler 1.si : Vedat UZUĞ (Anamur Bel. S.K.) Minik Bayanlar 1.si : Buse TAVŞAN (Bozyazı HEM. ) Yıldız Bayanlar 1.si : Asena Kübra BOZ (Anamur Bel. S.K.) Genç Bayanlar 1.si : Emine Gül TUNA (Anamur Bel. S.K.)

En Centilmen ve En Teknik Sporcu : Talha BAŞBUĞ (Bozyazı HEM. )

Yapılan musabakalarda 1. olan sporcular sertifikalarını Bozyazı Kaymakamı ERKAYIRAN’dan alırken, sporcuları tek tek tebrik edip, başarılar dileyecek hepsine birer kitap seti hediye ederken, Belediye Başkan Vekili Sezai HASDENİZ de Bozyazı tanıtımlı birer şilt hediye etti. Bozyazı kaymakamımız Erkayıran “ Biz 2 sene içerisinde sporcularımızı Türkiye Şampiyonası kürsüsünde görmek isteyerek hocamız Veli UZUĞ’a destek verdik. Ve görüyoruz ki burada çok güzel bir organizasyon ve yeni sporcularımız gayet güzel musabakalar yaptılar. Hocamızdan sözünü tekrarlamasını istiyorum” dedi. Antrenörümüz Veli UZUĞ ise “Taşı delen suyun kuvveti ve büyüklülüğü değil, damlaların sürekliliğidir. Sporcularımızın ailelerinin desteği, sporcuların antrenmanlara ve faaliyetlere düzenli bir şekilde katılırlarsa 2 sene sonra Türkiye Şampiyonaları kürsülerine sporcularımızı çıkartacak bilgi ve tecrübemiz var.” dedi.

 

 

                                                ŞENER PORTAKAL

                                                  www.tekeliajans.net

Bu haber 6031 defa okunmuştur.

Paylaş Google

İLGİLİ Haberler

BOZYAZI'DA 5 GÜNLÜK HAVA TAHMİNİ

ANTALYA

Tekeli-Tekmen Hal Fiyatları

SON GÜNCELLEME

CİNSİ
BUGÜN

SALATALIK


PATLICAN


FASULYE


KIL BİBER

SİVRİ BİBER


ÇİLEK ŞALE 


Tıklayınız

ANKETİMİZ

TEKELİ VALİ ÇETİN BİRMEK ORTAOKULU ŞEHİT SEDAT YABALAK İSMİ OLSUNMU?BAYRAM UYSAL BAYRAM UYSAL
HICRI YILBASI MUHARREM VE ASURE
sener sener
BIRINCI YILIMIZI KUTLUYORUZ

FOTO GALERİ

tekeli
tekeli
  •  
  •  
  •  
  • Bugün haber eklenmedi.
  • Son 7 gün haber eklenmedi.
  • Bu ay haber eklenmedi.