Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat | Resimleri Göster


İŞKUR ELEMAN ALIMI YAPIYOR


Açıklama: Anamur İş-Kur Müdürlüğü Toplum Yararına Program kapsamında eleman alımı programı kayıt çalışmalarını sürdürüyor.
Kategori: DUYURU
Eklenme Tarihi: 28 Nisan 2018
Geçerli Tarih: 24 Ekim 2020, 07:01
Site: TekeliAjans.Net
URL: http://www.tekeliajans.net/haber_detay.asp?haberID=2747 Edilene bilgide''Kayıtların yarın tamamlanacağı kaydedilirken İş-Kur İl Müdürlüğünün açıklayacağı isimler 15 Mayısta iş başı yapacaklar.  Anamur İş-Kur Müdürü Ertuğrul Gök, Anamur Bozyazı ve Aydıncık´ta talep eden resmi kurumlar için müracaat kayıtlarının Salı günü başladığını ve Cumartesi günü sona ereceğini söyledi.

Toplum Yararına Program kapsamında Türkiye genelinde bu müracaatların kabul edildiğini kaydeden Gök, her bölgenin farklı zamanlarda iş müracaat kaydı açtırdığını da sözlerine ekledi.  Anamur´da 2013 yılında faaliyete başlayan İŞKUR´un 5 yıldır Anamur´da hizmet verdiğini kaydeden Gök,  Her kurumda istihdam sağladıklarını söyledi.

  İş Kurumu Anamur Hizmet Merkezi Müdürü Ertuğrul Gök, İş- Kur iş arayan vatandaşlarımız için de her programda 300-400 civarında kişinin evine ekmek götürdüğünü kaydetti.

Bu dönemde Program kapsamında, Anamur Kaymakamlığına 40, Anamur Orman İşletme Müdürlüğüne 40, Anamur Kültür Müdürlüğüne 43, Anamur İlçe Müftülüğüne 15, Aile Sosyal Politikalar Müdürlüğüne 4, Tarım İl müdürlüğüne 3, Gençlik Spor İl Müdürlüğüne 2 ve Milli Parklar İl Müdürlüğüne 2 personel alınacak.

 İş-Kur Toplum Yararına Bozyazı Orman İşletme Müdürlüğüne 30, Bozyazı Müftülüğüne 10, Bozyazı Kaymakamlığına 20 İl Kültür müdürlüğü bünyesine 2 ve Tarım İl müdürlüğü bünyesine 1 kişi alınacak.  Anamur İş-Kur Müdürlüğüne müracaat edenler için Aydıncıkta da ciddi bir alım yapılacak.

Aydıncık Belediye 40, Gülnar Orman İlçe Müdürlüğüne 20, Aydıncık müftülüğe 11, Aydıncık Kaymakamlığı 5 kişi, Milli Parklar 2, İl kültür Müdürlüğü Aydıncık için 4 Tarım İl Müdürlüğüne 1, Sağlık müdürlüğüne 5 kişi alınacak. Program 6 ay sürecek.

                      Şener PORTAKAL

HABERİMİZ OLURSA HABERİNİZ OLUR


Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat | Resimleri Göster